Zaproponujcie własny pomysł na akcję online skierowaną do szerokiego grona, dzięki której uświadomicie uczestnikom i uczestniczkom lub widzom ważne tematy związane z migracjami, zmianami klimatu czy nierównościami na świecie.

 

Pomysły na #niezłąakcję zostaną opublikowane na naszej stronie - kto wie, może któryś z nich zmieni świat i będzie inspiracją dla innych do działania?

 

Nagrodą za najciekawszy pomysł na działanie online będzie realizacja akcji ze wsparciem organizacyjnym ze strony projektu Get Up and Goals! oraz profesjonalnej agencji komunikacyjnej.

 


 

1.

Zapoznaj się z naszym krótkim przewodnikiem dla aktywistek i aktywistów na temat aktywizmu i organizowania akcji

2.

Zbierz kolegów i koleżanki i wspólnie zastanówcie się, jaki problem globalny chcielibyście poruszyć. Następnie sformułujcie temat i hasło akcji, a na koniec opiszcie, jakie działania chcecie podjąć (w 2 osoby bądź więcej)

3.

Zgłoście wasz pomysł poprzez formularz na stronie najpóźniej w dniu 7 czerwca 2020 (nie zapomnijcie o zgodach na uczestnictwo!). Dodatkowo możecie przekazać nam swój pomysł w formie filmiku, grafiki, zdjęcia - nie ma żadnych ograniczeń!

4.

Czekajcie na ogłoszenie wyników

5.

Jeśli wasz pomysł wygra, pomożemy go wam zrealizować!


Pomysłodawcami akcji jesteście wy, uczniowie i uczennice szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

 

Akcja ma odbyć się online oraz ma angażować odbiorców do działania.

 

Pamiętajcie, że wasze projekty powinny się mieścić w obszarze głównych tematów Get up and Goals!:


Macie pytanie? Napisz do nas: kontakt@niezlaakcja.pl